Stalker 2’nin ayak sesleri duyuluyor!

Stalker oyunu, 2007 yılında piyasaya sürülmüş ve oyunseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. İlk oyunun üzerinden tam 13 yıl geçti. Devamı beklenen Stalker 2 uzun zamandır ortada olmasa da bu sessizlik sonunda bozuldu.

Stalker Oyunu

Klasikler arasındaki yerini sağlamlaştıran oyunu geliştiren firma GSC Game, geçen sene oyunun devamının geleceğini duyurmuştu.

Stalker oyununun konusu nedir?

İlk oyun, Çernobil felaketinden sonra tekrar benzeri bir olayın yaşanmasını anlatıyor ve nükleer felaketin geçtiği yerlerde geçiyordu. Verilen görevleri tamamlamak ve ödül almak üzerine kuruluydu.

Stalker 2 için ilk görüntü paylaşıldı

Resmi Twitter hesabı üzerinden hayranlarını sevindirecek bir görüntü paylaşıldı. Yıllardır hakkında farklı söylentiler ve bilgilerin gündemde olduğu devam oyunu ile ilgili herkesin kafasında soru işaretleri vardı. Ancak, oyunun ayak sesleri artık duyulmaya başlandı diyebiliriz.

Her ne kadar görüntüden hikayeyle ve karakterlerle ilgili detaylar anlaşılmasa da, korkutucu ve karanlık ortam tam olarak oyunun dünyasını yansıtıyor.

GSC daha önceki açıklamalarında, “Bu oyun için şirketin en iyi fikirlerini bir araya getireceğiz.” Şeklinde yorum yapmıştı. Oyunun ilkinden tamamen farklı olacağının sinyalleri verilmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*