PUBG Mobile için yeni araç: Maserati Ghibli

Tüm dünyada yoğun ilgi gören PUBG Mobile, zaman zaman önemli iş birlikleri ile gündeme geliyor. Daha önce The Walking Dead, Godzilla ve Bape ile olan iş birliklerini gördüğümüz oyunda bu kez sırada bir otomobil üreticisine geldi. PUBG Mobile Maserati Ghibli ile gazlayacak.

PUBG Mobile Maserati Ghibli ile gündemde

YouTuber Ray Lagarto tarafından yayınlanan bir video tüm dikkatleri üzerine çekti. Bildiğiniz gibi PUBG Mobile, Çin’de oynanmıyor. Bunun yerine Çin’deki oyuncular Game of Peace oyununu oynayabiliyor. PUBG Mobile’ın Çin versiyonu olan oyunda Ray Lagarto, ilginç bir detay yakaladı. Buna göre, Maserati Ghibli PUBG Mobile asfaltına inmiş gibi görünüyor.

Videonun başlangıcında PUBG Mobile Maserati Ghibli ikilisinin bir tanıtım filmini görüyoruz. Videonun devamında ise oyun alanındaki bir otoparkta birden fazla Ghibli karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu otomobillere binip, haritada gezebiliyor. Mavi, Pembe ve Altın renk seçeneklerine sahip olan otomobile sahip olmak için oyuncular mini bir oyun oynayacak. Ayrıca bu görünümü elde etmenin bedelinin 150 dolar ile 200 dolar arasında değişeceği tahmin ediliyor.

Şimdilik bu iş birliğinin global versiyona geçip geçmeyeceği bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*