Oyun oynamadan önce uğramanız gereken site!

ShiftDelete.Net olarak evimizden çıkmadığımız şu günlerde sizlere farklı önerilerimiz var. Bugün sizlere anlatacağımız internet sitesi ile herhangi bir oyunu satın almadan, alacağınız oyunu bilgisayarınız çalıştırıyor mu öğrenebilmek mümkün. Bu videoda, Can You Run It nedir sorusuna ve Can You Run It nasıl çalışıyor sorularına cevap veriyoruz.

Canın yanmadan test et!

Evde oturmaktan sıkıldınız ve yeni bir oyun satın almak istiyorsunuz. Peki bu oyunu bilgisayarınız kaldırabilecek güçte mi? Bunu öğrenmenin 3 dakika içerisinde çok kısa bir yolu var. Dilerseniz sözlerimizi daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Neden önemli?

Yıllardır kullanılabilen bir site olan Can You Run It, çoğu kullanıcın cebinin yanmasını engelliyor. Evde oturmaktan sıkıldığınızda bilgisayarınıza yeni bir oyun almak isteyebilirsiniz, peki oyunu satın aldıktan sonra bilgisayarınızın canı bu oyunu açmak isteyecek mi? Bunun cevabını bulabilmek için Can You Run It nedir soruna cevap vererek bu riski ortadan kaldırdık ve sizlere videomuzda cebimizden yüzlerce lira çıkmasını engelleyecek sitenin nasıl çalıştığınız anlattık.

Can You Run It nasıl çalışıyor sorusuna cevap verdiğimiz videoyu izledikten sonra sizler de kendi beğendiğiniz siteleri bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*