Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon tarihi belli oldu

Fortnite 2. Bölüm 2. Sezon oynanış tarihi belli oldu. Batte Royale modunda kendine has tarzıyla oyuncuları kendine bağlamayı başaran oyun, değişiklikleri de beraberinde getirecek. Daha önce de oyunun kurallarında yapılan değişiklikler şok etkisi yapmıştı.

Fortnite 2. Sezon 2. Bölüm oyuncularla kavuşuyor

Epic Games, Fortnite ile birlikte tekrar gündeme geldi. Daha önce oyuna ait kuralların değiştirilmesiyle haber olan Epic Games, şimdi de sevilen oyunun yeni sezon ve bölümü için tekrar gündeme geldi. Fortnite 2. Sezon 2. Bölüm oynanış tarihi 20 Şubat 2020 olarak açıklandı. Bu tarihten itibaren oyuncuları yeni sezonda oynamaya başlayacak.

Epic Games, yeni sezonla birlikte Fortnite için yeni bir fizik motoruna geçiş yapılacağı belirtildi. Chaos ismi verilen fizik motorunun performansı da merak ediliyor. Çünkü bu motor ilk defa test edilecek.

fortnite 2. bölüm 2. sezon

Şubat ayında kullanıcılara ulaşacak olan 11.50 güncellemesiyle birlikte yeni fizik motoruna geçiş yapılması hedefleniyor. Fizik motorunda değişiklik yaşansa da oyuncuların alıştığı Fortnite hissiyatının değişmemesi amaçlanıyor. Epic Games, yapılan değişiklikle birlikte oyuncuların herhangi bir farklı yaşamaması için çalışmaları artırdı. Değişikliğin, başta bir grup oyuncu ile test edileceği sonradan bütün oyunculara ulaştırılacağı açıklandı.

Ayrıca kalan 2 hafta için de Epic Games, yeni bir etkinliği duyurdu. Etkinlik hakkında bilgi vermekten kaçınan Epic Games, Overtime mücadelelerinin yer alacağını açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*