CoD Mobile yeni güncellemesiyle renkleniyor

Call of Duty: Mobile geçen yılın ekim ayında ortaya çıktığından beri en popüler mobil oyunlar arasında hep ilk sırada yer aldı. Bu başarısının ardından güncellemeleri de merakla beklenir hale geldi. CoD Mobile yeni güncellemesiyle kırmızı bir renge bürünüyor.

CoD Mobile yayınlandığı ilk haftada 35 milyon indirmeye ulaşarak, bir anda birçok kişinin akıllı telefonunda kendisine yer buldu. Şimdi ise yeni güncellemesiyle beraber güzel bir kırmızı rengine bürünüyor. Bunun yanında skinler, farklı silahlar ve modlar ile de karşımıza dinamik bir şekilde çıkıyor. Oyun, Lunar Festival Etkinliği ile oyunculara PDW-57’nin yeni tasarımıyla birlikte sunuyor.

Call of Duty: Mobile için yeni bir Lunar Festival Etkinliği getiren yeni bir güncelleme var . Bu yeni etkinlik, 9 Şubat’a kadar gerçekleşen bir giriş etkinliği olarak adlandırılıyor. Bu etkinlik, oyunculara PDW-57 – Lunar New Year silahının varyantını ve diğer birçok etkinlik temalı öğeyi elde etme şansı veriyor. Oyuncular tüm bu ekipmanı kazanmak için etkinlik boyunca her gün giriş yapması gerekiyor.

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/01/Call-of-Duty-Mobile-yeni-guncelleme

Call of Duty: Mobile yeni güncelleme ne zaman indirilebilir? 

Saldırı tüfeği, Freak Show skin’i ve benzeri birçok parçayla karşımıza çıkan yeni güncelleme, birçok ödülü de beraberinde getiriyor. Elbette yalnızca ödüller bulunmuyor. Bazı bug ve bağlantı sorunlarında da güncelleme ile beraber bir düzelme görülüyor olacak. Ancak belirtmeden geçmeyelim bu etkinlik güncellemesinin içine girmiş bulunuyoruz, son etkinlik girişleri ise 2 şubat tarihine kadar giriş yapmanız gerekiyor. Yani bu etkinlikten yararlanmak için son birkaç gününüz kaldı!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*