Angry Birds: Summer Madness, Netflix ekranına geliyor

Angry Birds: Summer Madness ismiyle, ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Popüler oyun, bu sefer Netflix ekranlarında animasyon serisi olarak yayınlanacak.

Dünyaca ünlü, ve çok sevilen oyunun, 2016 ve 2019 yıllarında çıkan iki tane filmi vardı. Oyun bu sefer, alışık olduğumuz eğlenceli kuşları ve onların rakibi domuzlar ile birlikte, neşeli ve esprili hikayesini ekranlara taşıyacak.

Angry Birds Netflix’e Geliyor

Angry Birds: Summer Madness Netflix ekranlarında!

Red, Bomb ve Chuck ve onların diğer tüylü arkadaşlarının yaz kampı hikayesinde, danışman Yüce Kartal’ın eğlenceli rehberliğindeki çılgın yaz maceraları anlatılacak. Kuşların patlayıcılar, uygunsuz şakalar eşliğinde kuralları yıktıklarını ve domuzcukları çitin öbür tarafına gönderdiklerini göreceğiz.

Çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekecek seri gelecek yıl çıkacak ve alışık olduğumuz karakterlerin yanı sıra, yeni karakterlerin de eklenecek.

Angry Birds: Summer Madness

Toplamda 11 dakikalık 40 bölümden oluşması planlanan animasyon serisinin, 2021 yılında seyirciyle buluşması planlanıyor.  Kesin yayın tarihi ise henüz belirtilmedi.

Dizi, Geliştirici Ravio ve çocukların gelişimleri için eğlence ürünleri tasarlayan Cake şirketinin ortak yapımı olacak. Cake’in yöneticisi Ed Galton; “Angry Birds, küçük ekranı yıkmak üzere ve bu yolculukta Netflix ile ortaklık kurduğumuz için heyecanlıyız.” Şeklinde ifade kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*